Opinia na temat serwisu abc.prawo.link

Moja opinia o abc.prawo.link to długa historia. Jakiś czas temu zatelefonowała do mnie Pani z propozycją skorzystania z usługi doradczej on-line, w pierwszym okresie korzystania za darmo.  Z racji tego, że od czasu do czasu muszę coś skonsultować, oraz że mogłem to zrobić bezpłatnie, zgodziłem się skorzystać. Chodziło tu o portal prawny abc.prawo.link. I faktycznie utworzono mi konto na tym portalu, gdzie po kilku dniach się zalogowałem. Przyjrzałem się dokładnie usługom oraz całej zawartości i postanowiłem skonsultować kilka tematów z doradcami.

Wydało mi się, że można tu zasięgnąć ciekawej wiedzy na różne tematy, czego bym się nawet nie spodziewał, bo myślałem, że w Internecie można już znaleźć wszystko i to bezpłatnie. Generalnie kilka ciekawych pomysłów i rozwiązań uzyskałem, szczególnie od doradców finansowych i inwestycyjnych, z doradztwa prawnego akurat nie korzystałem. Tak, czy inaczej znalazłem też różne druki, umowy, które jak do tej pory, najczęściej ściągałem z Internetu, a tu są one zdecydowanie lepiej napisane, widzę, że więcej ważnych kwestii i szczegółów ujęte.

 

abc.prawo.link opinia o serwisie informacyjnym polskiego prawa.

Mogę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony, bo za niewielką cenę, bardzo fajna rzecz. Po pierwsze – wszystko w jednym miejscu, są bieżące informacje gospodarcze, ustawy – wraz z omówieniami, po drugie – doradztwo (chociaż jak wspomniałem, nie ze wszystkich opcji skorzystałem), po trzecie – szkolenia. Też moim zdaniem ciekawa opcja, że szkolenie BHP można zrobić on line, do nas, jak do tej pory zawsze przychodził BHPowiec i szkolił nas grupowo. Co więcej w cenie abonamentu (jak się okazało wcale niewielkiego) można przeszkolić wszystkich w firmie, niezależnie ilu jest pracowników.

Najbardziej zainteresowała mnie jednak możliwość reklamy. Widzę, że niektórzy przedsiębiorcy wrzucają na stronę baner reklamowy swojej firmy. Ciekawy byłem efektu i poczytałem sobie trochę opinii na ten temat. Biorąc pod uwagę liczbę osób korzystaających z abc.praw.link i fakt, że baner widzi każda z nich, szansa na współpracę jednak jakaś jest. Tym bardziej, że można tu sobie odszukać daną firmę z konkretnej branży. Sam bardzo chętnie z tego skorzystam, bo zaplanowałem po teście wykupić abonament. Przeczytałem, jak wspomniałem kilka opinii osób, które z tej formy również skorzystali i to z dobrym skutkiem. Generalnie szansą jest też to, że nawet jeśli do mnie nikt się nie zgłosi, ja mogę sam poszukać ewentualnych współpracowników, co też zamierzam zrobić. Dla samej skutecznej reklamy, wydaje mi się, że warto coś takiego mieć.

 

abc.prawo.link opinia o serwisie prawo

abc.prawo.link opinia o serwisie

Opinia: serwis informacyjny wart swojej ceny abc.prawo.link opinia.

Jednym słowem, funkcjonalne, niedrogie narzędzie, wydaje się ciekawe, i na pewno warte swojej ceny. Dobrze, że można też się doradzić, jeśli jest taka potrzeba – co prawda w formie onine, nie telefonicznie, ale też jest ok. Widać, że to nie jest odpowiedź szablonowa, a od zespołu osób, i na konkretne zadane pytanie, więc tym bardziej warto na nią poczekać. Problem jest, jeśli ktoś potrzebuje odpowiedzi na “już”, tutaj tego nie uzyskamy.

Podsumowując, cieszę, że otrzymałem taką propozycję, testuję, sprawdzam. Najbardziej podoba mi się to, że jeśli uznam, że tego portalu jednak nie chcę, nie muszę się wiązać z firmą, Test jest bezpłatny, co jest oczywiście kolejnym plusem dla firmy. Uważam, że każdy kto szuka informacji, lub rozgląda się za jakąś formą doradztwa, niekoniecznie stacjonarną, powienien sobie abc.prawo.link przejrzeć.

Wasza opinia o firmie abc.prawo.link

Jakie są Państwa opinie na temat serwisu abc.prawo.link? Zapraszamy do komentowania i podzielenia się swoimi wrażeniami z serwisu!

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *