Pufa piłka to wygodne siedzisko dla każdego!

Pufa piłka najczęściej jest eksponowana w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. To wygodne siedzisko ma jednak szerokie zastosowanie w przestrzeni publicznego użytku. Dorośli i seniorzy mogą wygodnie siedzieć na fotelach kibica w kształcie piłki. Pufa piłka to komfortowe siedzisko dla każdego!

Pufa piłka

Pufa piłka: właściwości

Pufa piłka ma te zaletę, że jest lekka. Dlatego rodzice kupują bez wahania siedziska w kształcie piłki nożnej, tenisowej, siatkowej, rugby lub koszykowej do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Lekkość i plastyczność pufy w kształcie piłki związana jest z rodzajem wypełnienia, czyli z właściwościami granulatu styropianowego. Wypełnienie pufy przemieszcza się w jej wnętrzu podczas użytkowania, delikatnie masując plecy osoby siedzącej na pufie. Idealnie dopasowując się do pozycji wybranej przez użytkownika, sprawia, że komfort siedzenia jest naprawdę wysoki. Pufy w kształcie piłek coraz częściej są użytkowane przez dorosłych. Hitem ostatniego sezonu stały się fotele kibica w barwach narodowych reprezentacji piłkarskich. Kupują je nie tylko miłośnicy piłki nożnej, ale także wielbiciele innych rozgrywek sportowych. Na fotelach sportowych można wygodnie oglądać TV, czytać książki, pracować na laptopach,  nawet uciąć sobie poobiednią drzemkę.

Pufa piłka

Pufa piłka: zastosowanie

Młodzież ceni sobie pufy piłki z uwagi na ich plastyczność – kiedy przychodzą w odwiedziny koledzy i koleżanki, można beztrosko rozsiąść się na pufach i wesoło spędzić czas. Pufy piłki to idealne siedzisko, by oddać się ulubionej rozrywce. Ich kształt inspiruje osoby lubiące aktywność i różne dyscypliny sportowe. Wesoła, żywa kolorystyka puf w kształcie piłek oraz ciekawe wzornictwo zachęcają konsumentów do eksponowania ich także w przestrzeni użytku publicznego: na świetlicach szkolnych, w salach zabaw i w klubach malucha, w poczekalniach oraz w salach terapeutycznych i rehabilitacyjnych. Coraz częściej pufy piłki pojawiają się w tzw. strefach relaksu, jakie dla swoich klientów i pracowników urządzają wielkie korporacje, przedsiębiorstwa i banki. Wszystko to w trosce o komfort osób oczekujących na załatwienie ważnej sprawy lub chcących odpocząć podczas przerwy. Fotel w kształcie piłki jest solidnym, praktycznym, a przy tym ozdobnym siedziskiem i z pewnością posłuży kilka lat.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *