Aplikacje biznesowe które ułatwią Ci prowadzenie firmy

Aplikacje biznesowe które ułatwią Ci prowadzenie firmy

Prowadząc swój biznes czy to tradycyjnymi metodami czy też za pośrednictwem internetu musisz wykazać się dużą dyspozycyjnością. Sprawdzanie maili od klientów na telefonie to już przecież standard. Warto jednak rozszerzyć swoje horyzonty pod tym względem i wykorzystać moc jaka drzemie również w innych aplikacjach. W tym artykule omówimy zatem aplikacje biznesowe które ułatwią Ci prowadzenie firmy.

aplikacje biznesowe

aplikacje biznesowe

Jakie zatem aplikacje przydadzą się podczas prowadzenia własnego biznesu lub też pracy jako menadżer w firmie? Na pewno jedną z pierwszych która przychodzi do głowy jest aplikacja o nazwie Trello. Jest to prosta i przejrzysta aplikacja która okazuje się niezwykle przydatna w przypadku organizacji zadań dla pracowników. Konkretne zadania dla danych pracowników można przypisać na kartach które wygodnie przemieszczamy na wybrane miejsce. Dodatkowo istnieje możliwość priorytyzowania zadań i oznaczania ich różnymi kolorami. Wszelkie zadania można ponadto edytować i komentować.

Kolejną przydatną aplikacją jest Asana. Idealnie sprawdzi się podczas koordynacji grup projektowych które mają nie więcej niż kilka osób. Również można w niej tworzyć listy zadań, harmonogramy pracy oraz przydzielać działania dla konkretnych pracowników.

Inną aplikacją pomocną w biznesie okaże się też Evernote. Służy ona do tworzenia i zarządzania notatkami. Jest przydatna zarówno w biznesie jak i codziennym życiu. Pozwala ona na prosty i łatwy dostęp do tekstów jak i wyszukiwania wpisów po słowie kluczowym. Co interesujące pozwala też na tworzenie notatek głosowych dzięki czemu z powodzeniem możemy jej używać prowadząc samochód.

 

Kolejną aplikacją o której nie można zapomnieć jest Slack. To nic innego jak bardzo rozbudowany firmowy komunikator który pozwala na kontakt z członkami zespołu z każdego miejsca. Ponadto aplikacja ta pozwala na łatwą integrację z innymi rozwiązaniami takimi jak wspomniane wcześniej Trello czy poczta e-mail.

Na sam koniec wspomnimy jeszcze o aplikacji do zarządzania budżetem o nazwie MoneyZoom. Jej możliwości pozwalają na kategoryzację wszystkich wydatków przez co mamy łatwy i przejrzysty wgląd na wszelkie wydatki. Aplikacja ta pozwala również na generowanie statystyk przez co jesteśmy w stanie dokładnie przeanalizować jak rozkładają się miesięczne wydatki.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *