Bestsellery roku 2017: fotele młodzieżowe

Nowoczesne fotele młodzieżowe cieszą się wielkim powodzeniem w roku 2017. To prawdziwy bestseller wśród mebli relaksacyjnych. Designerskie formy, oryginalne kształty i ciekawe wzornictwo sprawiają, że fotele młodzieżowe świetnie prezentują się zarówno w pokoju nastolatka, jak i w salonie. Tego typu siedziska zanotowały największą sprzedaż w e-sklepach meblarskich.

Nowoczesne fotele młodzieżowe

Ciekawe wzornictwo i nowoczesne kształty to zalety foteli młodzieżowych

Fotele młodzieżowe: właściwości i zalety

Fotele młodzieżowe stały się popularne z uwagi na swoją odmienność od tradycyjnych foteli z twardym i sztywnym stelażem, które są już passé. Młodzi ludzie skłaniają się ku nowoczesnym formom – chcą sami nadawać kształt fotelom i workom sako. Jest to możliwe dzięki temu, że siedziska takie jak pufy, są wypełnione granulatem styropianowym. Tego typu granulat meblarski jest sprężysty i lekki. Z uwagi na jego właściwości izolacyjne, osoba siedząca na fotelu jest chroniona przed chłodnym podłożem. Największym atutem foteli młodzieżowych jest to, że dostosowują się one do użytkownika, a nie odwrotnie. Dlatego można na nich przyjąć dowolną pozycję, nie tylko siedzącą, ale także leżącą.

Zastosowanie foteli młodzieżowych

Fotele młodzieżowe wyróżniają się nowoczesnymi kształtami i oryginalnym wzornictwem. Z pewnością nie można powiedzieć, że te meble są nudne i sztampowe! Dekoratorzy wnętrz z powodzeniem używają ich do aranżacji w stylu nowoczesnym, jak również eklektycznym lub futurystycznym. Miłośnicy stylu skandynawskiego także znajdą coś dla siebie w szerokiej ofercie foteli młodzieżowych i relaksacyjnych. Warto zauważyć, że oprócz energetycznych i mocnych kolorów takich jak: czerwień, limonka i pomarańcz, fotele występują także w wersjach stonowanych i pastelowych. Dla osób lubiących modne trendy cenną wskazówką może być fakt, że największym bestsellerem są obecnie siedziska wykonane z ekoskóry w wersji mix, gdzie połączono aż 20 modnych barw!

Nowoczesne fotele młodzieżowe

Bestsellerem są siedziska wykonane z ekoskóry w wersji mix, gdzie połączono aż 20 modnych barw!

Hity sprzedażowe roku 2017

Absolutnymi bestsellerami wśród foteli młodzieżowych okazały się worki sako o futurystycznych kształtach. Obecnie zakupowym strzałem w dziesiątkę jest Fotel Zac, przygotowany z myślą o nastolatkach, którzy lubią kontrastowe zestawienia i żywe, mocne kolory. Na drugim miejscu uplasował się Worek Giga Sako, który dzięki swoim znacznym rozmiarom może być komfortowo używany zarówno przez dzieci, młodzież, jak i dorosłych oraz seniorów. Wśród hitów sprzedażowych znalazł się także na wskroś nowoczesny Fotel Viper Modern. Ten model urzeka przede wszystkim niesamowicie ciekawymi wzorami, wśród których znajdziemy zarówno motywy folkowe i orientalne, jak również oryginalne geometryczne wzory.

Podsumowując można z całą pewnością stwierdzić, że topowym trendem roku 2017 były wzmożone zakupy foteli młodzieżowych do salonów i sypialni. Klienci dokonywali zakupu nowoczesnych siedzisk nie tylko do pokoi nastolatków, ale także do pokoi dziennych, z których korzystają wszyscy domownicy i goście. Fotele młodzieżowe to prawdziwy komfort i wygoda bez ograniczeń wiekowych!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *