Pufy i worki sako: cudowny sposób na relaks i wygodę!

Pufy i worki sako to najwygodniejsze, nowoczesne siedziska, które gwarantują cudowny relaks po ciężkim dniu. Warto umieścić je w salonie oraz w strefie zabawy w pokoju dziecięcym i młodzieżowym.

Pufy i worki sako

 

Pufy i worki sako: właściwości

Pufy i worki sako są niezwykle wygodne w użytkowaniu z uwagi na ich znaczne gabaryty. Nawet zwykła pufa sako, polecana szczególnie do pokoi dziecięcych i młodzieżowych jest komfortowym siedziskiem. Większe rozmiary mają worki sako o wdzięcznych nazwach: Mega Sako oraz Giga Sako. Są one przeznaczone dla nastolatków, osób dorosłych oraz dla seniorów. Można je eksponować zarówno w salonie, jak i w sypialni.

Pufa worek jest wypełniona granulatem styropianowym, który przemieszcza się swobodnie w jej wnętrzu. Dzięki temu ciało osoby siedzącej na pufie jest delikatnie masowane i siedzisko dopasowuje się idealnie do pozycji użytkownika. Fakt, że możemy samodzielnie decydować, w jakiej pozycji chcemy odpoczywać, jest jednym z głównym atutów tego typu mebli relaksacyjnych.

Pufy i worki sako: zastosowanie

Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że wszystkie nowoczesne fotele, pufy i worki sako są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pufa worek to nie tylko relaks i wygoda, ale także wysokie walory estetyczne. Atrakcyjna kolorystyka oraz oryginalne wzornictwo sprawiają, że dekoratorzy wnętrz wykorzystują pufy i worki sako w nowoczesnych aranżacjach. Obecnie najpopularniejsze modele to m.in. Pufa Sako Modern skierowana do młodzieży, która lubi być na topie oraz Pufa Fuzzy, której futurystyczno-industrialny kształt zachwyca miłośników nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Fotel Fuzzy jest nie tylko praktyczny i wygodny, ale także designerski. Ta pufa worek w szybkim tempie zyskała grono wielbicieli, którzy docenili jego kształt oraz elegancki sposób szycia. Szersza podstawa i nietuzinkowa forma zapewniają nową jakość siedzenia.

Warto zwrócić uwagę na to, dla jak szerokiego grona polecane są worki sako: kobiet w ciąży i po porodzie, osób prowadzących aktywny tryb życia, uczniów i studentów, osób w okresie rekonwalescencji, osób skarżących się na bóle kręgosłupa, a także dla najmłodszych członków rodziny.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *