Fotele młodzieżowe: jak skomponować własną pufę piłkę?

Nowością na rynku meblarskim jest możliwość skomponowania pufy w kształcie piłki. Producenci stworzyli dla klientów poręczne palety kolorów w rożnych materiałach, aby kupujący mogli wykreować swoje wymarzone fotele młodzieżowe. Wybierając dowolne kolory z palety barw materiałów takich jak ekoskóra, poliester czy plusz, z których szyte są pufy, projektujemy własny fotel. Można także kupić gotowy pokrowiec na pufę piłkę i uzupełnić go granulatem, tak aby spełniał nasze oczekiwania co do sprężystości.

Fotele młodzieżowe

Fotele młodzieżowe: nowe trendy

Pośród bogatej oferty foteli młodzieżowych największą popularnością cieszą się siedziska w kształcie piłki nożnej. Stały się modne, nie tylko z uwagi na tegoroczny mundial. Te wygodne worki, dopasowujące się do pozycji ciała użytkownika, służą fanom sportowych rozgrywek, jako fotele relaksacyjne. Zwłaszcza młodzież upodobała je sobie od kiedy pojawiła się możliwość skomponowania własnego siedziska. Warto wiedzieć, że  ten trend można wykorzystać podczas urządzania pokoi dziecięcych i młodzieżowych.

W jaki sposób można skomponować swoją wymarzoną pufę w kształcie piłki? To proste! Warto skorzystać z możliwości wyboru koloru tła oraz barwy łatek, jakie dają kupującym sprzedawcy w swoich sklepach internetowych oraz na platformach sprzedażowych typu Allegro. Wybierając dowolne kolory z palety materiału ekoskóra, z którego powstaje ten model fotela młodzieżowego, zyskujemy pewność, że siedzisko będzie pasowało do wystroju wnętrza, w którym zamierzamy je umieścić. Inną metodą skomponowania wymarzonego fotela młodzieżowego, jest zakup gotowego pokrowca i osobno pakietu uzupełniającego z granulatem styropianowym. Zaletą takiego rozwiania jest to, że można napełnić pufę taką ilością wypełniacza, jaką uznamy za stosowną.

Fotele młodzieżowe: dlaczego pufy piłki są tak popularne?

Dlaczego warto zainwestować w pufę piłkę? Ten model fotela młodzieżowego to doskonały dodatek do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Wszak dzieci i nastolatki uwielbiają miękkie, wygodne siedziska, tak dalekie od twardych krzeseł i foteli ze sztywnym stelażem. Zabawa i relaks na takich pufach daje wiele przyjemności, nie tylko maluchom, ale także osobom dorosłym i seniorom.

Ten model siedziska ma tę zaletę, że jest bardzo lekki i plastyczny, dzięki czemu nawet maluchy poradzą sobie z jej przestawianiem. Wypełnienie pufy piłki łatwo poddaje się kształtowaniu, więc to użytkownik decyduje w jakiej pozycji chce odpoczywać. Warto rozważyć zakup pufy w kształcie piłki do takich miejsc użyteczności publicznej jak: świetlica szkolna, sala zabaw, klub malucha, sala rehabilitacyjna i terapeutyczna, poczekalnia. Coraz częściej siedziska nawiązujące do aktywności sportowej świetnie sprawdzają się także w strefach relaksu, jakie dla swoich pracowników i klientów urządzają wielkie korporacje, przedsiębiorstwa i banki.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *