Nowa kolekcja puf i foteli Jungle Outdoor

Na rynku pojawiła się nowa kolekcja puf i foteli – Jungle Outdoor, którą można użytkować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Mocne, żywe i energetyczne kolory są głównym atutem tych nowoczesnych siedzisk, wypełnionych granulatem styropianowym.

Nowa kolekcja puf

Nowa kolekcja puf i foteli: właściwości

Nowa kolekcja puf i foteli Jungle wyróżnia się ciekawym wzorem w pięknej tropikalnej kolorystyce. Jej właściwości związane są z rodzajem materiału, z którego wykonany jest pokrowiec oraz z cechami wypełnienia. Mega kolorowy poliester w topowe wzory, z którego uszyty jest zewnętrzny pokrowiec puf cechuje się dużą odpornością na zabrudzenia i ekspozycję na rożne warunki atmosferyczne. Dlatego  pufy i fotele z nowej kolekcji są polecane zarówno do uzytkowania we wnętrzach, jak i do komponowania tzw. stref relaksu na zewnątrz.

Dzięki ich szczególnym właściwościom nie musimy martwić się, że nasze fotele relaksacyjne w ogrodzie zmokną i ulęgną zniszczeniu. Producenci zachwalają je jako znakomite rozwiązanie podczas grillowania lub zabaw przy basenie. Ich przeznaczenie to nie tylko balkony i tarasy w zabudowie wielkomiejskiej, ale także werandy i ogrody przy domach wolnostojących. Pufy na zewnątrz idealnie sprawdzają się w roli dodatkowych siedzisk, gdy odwiedzą nas niespodziewani goście lub kiedy urządzamy duże przyjęcie pod gołym niebem.

Nowa kolekcja puf

Fotel Naomi Jungle: właściwości i zastosowanie

Fotel Naomi Jungle jest wypełniony cudownym kwiatowym wzorem oraz egzotycznymi ptakami, przywołującymi ciepłe wspomnienia z wakacji. To siedzisko to najnowszy model wygodnej leżanki na taras, werandę, balkon lub do ogrodu. Ten fotel relaksacyjny świetnie sprawdza się także jako wyposażenie nowoczesnych wnętrz. Leżanka Naomi jest bardzo funkcjonalnym meblem, który doskonale komponuje się zarówno we wnętrzach, jak i w strefach relaksu na zewnątrz. Fotel jest wykonany z najwyższej jakości materiału, który wizualnie przypomina elegancki aksamit, a w dotyku gruby welur. Wypełniony mięciutkimi kulkami granulatu zapewnia izolację od podłoża. Kolekcja puf i foteli Jungle wyróżnia się żywymi, mocnymi i energetycznymi kolorami. Te przepiękne i wygodne siedziska stają się ozdobą modnych aranżacji wnętrz i outdoorowych stylizacji.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *