Najnowszy hit tego lata: sofa Master rozkładana w 5 minut!

Na rynku pojawiła się nowość – sofa Master rozkładana w 5 minut! Ten kolorowy leżak to absolutny „must have” w każdym ogrodzie i na tarasie. Oto kilka właściwości i możliwych zastosowań tego nowoczesnego fotela.

Właściwości sofy Master

Sofa Master to absolutny hit tego lata, obowiązkowe siedzisko w każdym modnym ogrodzie i na tarasie! Sofa Master powstałą z myślą o tym, by użytkownicy zastąpili stare leżaki tym wygodnym fotelem relaksacyjnym. Produkt jest skompresowany do bardzo małych rozmiarów – wygodnej torby z uchwytem, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie. Po wyciągnięciu z opakowania pufa nabiera powietrza i kształtuje się w dużą sofę z oparciem. Sofa Master jest wypełniona gąbką, a nie samym powietrzem, dzięki czemu tworzy stabilny stelaż oparcia, wygodny dla pleców. To odpowiedni produkt dla osób skarżących się na ból kręgosłupa. Z boku fotela znajduje się pojemna kieszeń na tablet lub smartfon.

Sofa Master

Zastosowanie sofy Master

Sofa Master idealnie sprawdzi się w naszym ogrodzie zamiast tradycyjnego leżaka. Z uwagi na jej wodoodporne właściwości można bez obawy trzymać sofę przy basenie czy w ogródku. Unikalny sposób pakowania oraz niewielki rozmiar pufy spakowanej do pokrowca – torby, umożliwia łatwy transport sofy na miejsce wypoczynku. Dlatego można ją zabrać na plażę, piknik w plenerze, czy biwak w lesie, a nawet nad jezioro.  Wystarczy zaledwie kilkanaście minut i już sofa nadaje się do użytkowania. Idealny produkt do odpoczynku zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jest to odpowiednia sofa dla tych, kórzy lubią leniwie spędzać słoneczny dzień wygodnie się opalając.

Sprzedawcy nowoczesnych mebli relaksacyjnych zauważyli, że leżanki w mocnych, energetycznych kolorach są kupowane najczęściej przez rodziny z dziećmi. Pufy tego typu są idealnym dekoracyjnym dodatkiem do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Na rynku dostępne są ciekawe i różnorodne modele nowoczesnych leżanek, ale sofa Master deklasuje je wszystkie z uwagi na łatwość z jaką można ją rozłożyć i złożyć.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *