Pufa piłka: hit sprzedażowy wśród dodatków dekoracyjnych

Internetowe sklepy wnętrzarskie zanotowały duży wzrost sprzedaży dodatków dekoracyjnych typu: pufy, worki sako, fotele relaksacyjne i poduchy do siedzenia. Nowoczesne meble wypełnione granulatem cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Hitem sprzedażowym jest zdecydowanie pufa piłka – idealny dodatek do pokoi dziecięcych i młodzieżowych.

Pufa piłka

Jakie właściwości ma pufa piłka?

Pufa piłka to miękkie, elastyczne i wygodne siedzisko wypełnione granulatem styropianowym. Dzięki zaletom wypełnienia pufa dopasowuje się do ciała użytkownika. Co więcej – granulat ma właściwości izolacyjne, więc chroni osobę siedzącą na pufie przed chłodnym podłożem. Brak sztywnego stelaża i ostrych krawędzi sprawia, że jest to produkt całkowicie bezpieczny nawet dla maluchów. Lekkość pufy w kształcie piłki pozwala na dowolne i swobodne przesuwanie jej przez dzieci i młodzież podczas zabaw.

Pufa piłka: zastosowanie

Dekoratorzy wnętrz coraz częściej wykorzystują pufy w kształcie piłek do aranżacji pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Energetyczne kolory i nietypowe kształty doskonale pasują do nowoczesnego stylu wnętrza. Dorośli chętnie kupują dla siebie pufy piłki w większych rozmiarach, aby na fotelach kibica wygodnie oglądać w TV rozgrywki sportowe. Młodzież preferuje pufy o oryginalnych kształtach, dlatego w pokojach nastolatków królują pufy w kształcie piłek: koszykowej, tenisowej, rugby czy siatkowej. Pufy w kształcie piłki nożnej mają bardzo bogatą paletę barw, dlatego rodzice przełamując stereotypy, kupują je również dla dziewczynek, nie tylko dla chłopców.

Najnowsze trendy

Najnowsze trendy pokazują, że pufa w kształcie piłki jest również popularnym dodatkiem dekoracyjnym w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Obiekty sportowe takie jak: sale gimnastyczne, pływalnie, siłownie i sale treningowe, zapełniły się wygodnymi pufami, aby każdy mógł na nich wygodnie odpocząć po wysiłku fizycznym. Coraz więcej puf w kształcie piłek pojawia się także w salach zabaw, klubach malucha, świetlicach szkolnych i w czytelniach. Popularność puf i foteli relaksacyjnych w kształcie piłek wzrasta przed Mikołajkami, Świętami Bożego Narodzenia i Dniem Dziecka. Jest to doskonały pomysł na prezent, który ma tę zaletę, że nie znudzi się dzieciom tak szybko, jak zabawki sezonowe. Fotel w kształcie piłki jest solidnym, praktycznym, a przy tym ozdobnym siedziskiem i z pewnością posłuży kilka lat.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *