Pufy na zewnątrz z tkanin outdoorowych

Hitem tego sezonu są pufy na zewnątrz wykonane z tkanin outdoorowych. Ich główna zaleta jest wodoodporność, dzięki której można je użytkować pod gołym niebem. Modne siedziska w ogrodzie, na tarasie i werandzie lub na balkonie to prawdziwe must have tego lata!

Pufy na zewnątrz

Kolorowe pufy na zewnątrz: główne cechy

Pufy na zewnątrz, wykonane z tkanin outdoorowych są przede wszystkim odporne na wilgoć i zabrudzenia. Przy czym za sprawa wypełnienia granulatem styropianowym, świetnie izolują od podłoża. Są także lekkie i niezwykle plastyczne – idealnie dopasowują się do pozycji ciała użytkownika. Ich atutem są modne kolory i designerskie kształty. Warto wiedzieć, że tego typu siedziska nie mają żadnych ostrych krawędzi, ponieważ nie mają sztywnego stelaża. dzięki temu są całkowicie bezpieczne dla dzieci w każdym wieku podczas ich wesołych zabaw i harców. Wysoki komfort użytkowania puf i foteli relaksacyjnych wynika m.in. z zastosowanych materiałów wysokiej jakości zarówno w pokrowcach, jak i w wypełnieniu siedziska.

Wodoodporne pufy na zewnątrz: zastosowanie

Pufy na zewnątrz dzięki właściwościom tkaniny outdoorowej, z której są wykonane, świetnie się sprawdzają w roli mebli ogrodowych. Tego typu siedziska mogą być ustawione blisko grilla lub basenu, bez obawy o ich kondycję. Modne worki sako warto wyeksponować nie tylko na balkonach i tarasach w wielkomiejskiej zabudowie. Dobrze prezentują się także na werandach w domach wolnostojących. Restauratorzy, właściciele kawiarni i pubów coraz częściej aranżują letnie ogródki właśnie za pomocą puf na zewnątrz. Klienci chętnie rozsiadają się na miękkich fotelach i pufach, które są tak odmienne od tradycyjnych krzeseł ze sztywnym stelażem.

Pufy na zewnątrz są niezwykle lekkie, więc mogą być dowolnie przestawiane tam, gdzie akurat są potrzebne. Wysoki komfort podczas słuchania muzyki, grania na tablecie i równoczesne opalanie się jest możliwe, jeśli wybierzemy relaksacyjne siedzisko i ustawimy je w ogrodzie. Siedziska outdoorowe stały się bestsellerami, z uwagi na swój wielkomiejski szyk, energetyczne kolory oraz nietypowe kształty. Warto je wykorzystać w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni do odpoczynku na zewnątrz, zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach oraz ośrodkach wypoczynkowych.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *