Jak zdobyć linki z wysokim TrustFlow?

Jak zdobyć linki z wysokim TrustFlow?

Pozycjonowanie stron www to nadal jeden z głównych sposobów na skuteczną promocję firmy w internecie. Nieodłącznym elementem pozycjonowania w obecnych realiach jest też linkowanie. Obok wysokiej jakości contentu to właśnie profil linków ma największe znaczenie do uzyskania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Oczywiście wszystkim zależy na tym aby do ich witryny prowadziły najlepsze odnośniki. Jak jednak rozpoznać te najbardziej wartościowe? Służy do tego między innymi parametr TrustFlow. W związku z tym w tym artykule podpowiemy wam jak zdobyć linki z wysokim TrustFlow.

jak zdobyć linki z wysokim trustflow

jak zdobyć linki z wysokim trustflow

Zacznijmy zatem od początku czyli czym dokładnie jest TrustFlow? Otóż jest to parametr pozwalający ocenić jakość danej strony na podstawie prowadzących do niej linków. Znalezienie jednak strony z wysokim parametrem TrustFlow nie należy do najprostszych. Nawet jej znalezienie nie oznacza jeszcze sukcesu gdyż musimy mieć możliwość umieszczenia na owej stronie odnośnika do naszej witryny.

Jak zatem podejść do tego zadania? Pierwsza technika opiera się na wykorzystaniu narzędzia o nazwie Majestic. Powinniśmy zatem wykorzystać je do zbadania jaki strony prowadzą do witryn naszej konkurencji i znaleźć takie w których nie ma jeszcze odnośnika do naszej strony. Tego typu analiza i poszukiwania są stosunkowo czasochłonne. Aby tego dokonać potrzebować będziemy też przynajmniej najniższego pakietu umożliwiającego skorzystanie z możliwości Majestica.

Posiadają listę linków z których konkurencja korzysta to jednak jeszcze nie koniec pracy, gdyż trzeba wybrać te najbardziej wartościowe i upewnić się, że istnieje możliwość umieszczenia tam również odnośnika do naszej strony.

Inną metodą jest skorzystanie z gotowych ofert z linkami o wysokim TrustFlow. Można je znaleźć w ofercie wielu sklepów czy też witryn związanych z branżą SEO. Najczęściej w tego rodzaju ofertach można spotkać się z dwoma ofertami. Jednaj na tworzeniu profilów na forach które posiadają wysoki wskaźnik TrustFlow i drugi skupiający się na linkach pochodzących z sieci blogów o dobrych współczynnikach TrustFlow.

Minusem tego rodzaju rozwiązania jest fakt, że najczęściej wiąże się ono z całkiem sporymi kosztami finansowymi.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *