Najmodniejsze fotele relaksacyjne do salonu i sypialni

Okres przed mikołajkami i świętami Bożego Narodzenia to czas gorączkowych, wzmożonych zakupów. Właśnie wtedy wielu klientów dokonuje zakupu mebli relaksacyjnych, dostrzegając, że to doskonały i oryginalny pomysł na prezent, który będzie użytkowany przez wiele lat. Fotele relaksacyjne do salonu to absolutny hit sprzedażowy. Oto krótki przewodnik po bestsellerach wśród tej kategorii modnych i nowoczesnych mebli.

fotele relaksacyjne

Skąd tak duża popularność foteli relaksacyjnych?

Fotele relaksacyjne zyskały wielu wielbicieli z uwagi na swoje niezwykłe właściwości. Głównym atutem tego typu siedzisk jest wysoki komfort użytkowania – znacznie większy, aniżeli zwykłych krzeseł i foteli z twardym oparciem.  Dlatego, jeśli ktoś doświadczył dyskomfortu związanego z długotrwałym siedzeniem na niewygodnym siedzisku, naturalnie poszukuje miękkiego i relaksującego fotela. Konsumenci wielokrotnie siadają w salonie sprzedaży na pufie lub na worku sako, aby ocenić ich wygodę. Niemal wszyscy bez wyjątku wyrażają zachwyt i zadowolenie. Przyjemne  odczucia podczas siedzenia na fotelu wypełnionym granulatem styropianowym, zawdzięczamy właściwościom wypełnienia. Jest ono lekkie i sprężyste, poddaje się działaniu nacisku ciała użytkownika i idealnie dopasowują się do wybranej pozycji. Klienci często decydują się na zakup tego typu mebli relaksacyjnych z uwagi na ich lekkość  i swobodę, z jaką można dołączyć je do istniejącej już aranżacji wnętrza. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nowoczesne fotele relaksacyjne mają designerskie, modne kształty i oryginalne wzornictwo.

Bestsellery wśród foteli relaksacyjnych

Według raportów sprzedaży aktualnie najczęściej kupowane fotele relaksacyjne to m.in. Fotel Active idealny dla osób lubiących aktywny wypoczynek, ruch i zabawę. Fotel Active jest najbardziej plastycznym spośród foteli relaksacyjnych. Zawdzięcza to przede wszystkim swoim oryginalnym kształtom. Do jego uszycia używa się aż sześciu podłużnych elementów bocznych, dzięki temu, gdy położymy ten fotel na płasko, stanie się on idealną leżanką o długości ponad 130 cm. Natomiast koło o średnicy 90 cm, stanowiące podstawę fotela, odpowiada za wyjątkową stabilność podczas użytkowania. Ten model najczęściej kupowany jest dla nastolatków oraz studentów, z uwagi na nieprzeciętną wygodę siedzenia.

Kolejnym bestsellerem jest Fotel Maxi, który jak sama nazwa wskazuje dostarcza maksimum przyjemności za stosunkowo niską cenę. Fotel Maxi to model polecany dla całej rodziny, ponieważ może służyć do wypoczynku, leniuchowania, jak i do spania. Dla młodszych dzieci jest wygodnym i bezpiecznym miejscem zabaw, całkowicie pozbawionym ostrych kantów i krawędzi. Fotel Maxi ze względu na swoje znaczne wymiary może być także wykorzystywany jako dwuosobowa sofa. Styropianowe wypełnienie zapewnia wszystkim użytkownikom wyjątkowe doznania, prawie jak w ekskluzywnym gabinecie masażu 😉 Dzięki czemu podczas siedzenia odpoczywasz i zapominasz o codziennych stresach. Ten model fotela dopasowuje się do osoby siedzącej na nim, a nie na odwrót, co jest jego ogromną zaletą.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *